Hoşgeldin Kayra…!

 

Yer: Hamamatsu – Tarih: 15 Şubat 2012

Bugün iki doğumgünü çakıştı. Birincisi babamın anneannesi, büyükanneanneminki. Büyük anneannem bugün 83 yaşına girdi, keyifle, sağlıkla daha nice yıllara. Daha birlikte çok zaman geçirmek dileğiyle. Kocaman öpüyorum, iyi ki doğdun büyükanneanne!

Günün diğer doğumgünü haberi de Leuven’den geldi! Leuven neresi en ufak bir fikrim yok ama daha önce hiç duymadığıma göre muhtemelen Japonya’da değil! Lale gibi yine bir Türk – Japon ortak yapımı! Bu sefer Türk tarafı daha ağır gibi Japon Kemal amcamla, İlkay teyzemin oğluşu “Kayra” dünyaya geldi bugün saat 9’da! Tam üç buçuk kiloymuş! Benden bile ağır doğmuş. Kocaman adam bu ya!

Yaşasın arkadaşlarım tek tek artıyor! Hem keyifli, hem güzel günler bizi bekliyor! Bir türlü buluşamıyoruz yeni arkadaşlarımla ama sanırım buluştuğumuzda epey bir kurtları dökeceğiz! Ama bir dakika! Biz nerede buluşuyoruz? Lale, Londra diye bir yerde doğmuştu. Kayra Brüksel’de, ben burada… Ya niye benim bütün arkadaşlarım Japonya dışında doğmakta inat ediyor!? Dış dünyada yalnız fink atmak istemiyorum. Bir an önce toplanılsın!

 

 

Advertisements

One response to “Hoşgeldin Kayra…!

  1. çooook öpüyoruzz bizde Brükselden tüm kardeşlerimizi..Şu an uyku-yemek-gaz üçlüsüyle boğuşuyoruz..biraz toparlansak japonyada buluşmak istiyoruzzz =)) Sevgiler

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s